Tüm Zamanların En Tırt Grupları – 2

Berbat, tiksinç, kahrolası, yer yüzünden silinesi gruplar listesinin devamı. Burda bitiyor sanmayın devamı da gelecek. Daha önceden sizinle anlaşmıştık, bu yazıya gelen olumsuz yorumları anında sileceğiz. İlk bölümü kaçıranlar hemen  şurdan baksınlar biz de işimize bakalım.


Özellikle şu ortadakilerin cinsiyetini tahmin edebiliyorsanız, sizde sorun var arkadaş!

Tokio Hotel

Almanları akıllı uslu adamlar sanırdık. Ben Batı Almanyalı olduklarından kelli Batı Almanlara olan sempatimi de kaybettim bu piçozlar yüzünden. Esenyurt tayfası bile giyimine kuşamına sizden daha fazla özen gösteriyor ulan. Adamların en azından tutkuları, size benzer şeyler giymek için elde ettikleri bir amaçları (hatun kaldırmak) var. Sizin cinsiyetiniz belli değil. Kim bilir grupta kim kimi düdüklüyordur? Bankacı mankacı olsaydınız ya siz ne bulaştınız müziğe?

————————————


-Avrille resmimiz var lan artık yihüü, okulda ne havamız olur düşünsenize. (Yazarın notu: Kravat gömleğe takılır yavrucuğum)

The Jonas Brothers

Disney Channel’ın dünya çocuklarına armağını. Zaten adamların ön grup olduğu isimlere bakar mısınız: Miley Cyrus ve Avril Lavigne. Bizim orda yazları festival oluyor. Sazcı Hilmi Hoca var. Yemin ederim onun önünde çıksam daha büyük başarıdır benim için. Yaptıkları çalışmaların yarısını Disney yarısını Nickelodoen için yapan dünyada başka hangi grup var?

————————————


Polis  şapkası yerine yaprak kullansaydanız daha orjinal olurdu. Bak mesela RHCP çorap taktı, niye? Çünkü adamlar orjinal.

Boyzone

Çakma Backstreet Boys. Geçen gün bir elemanları ölmüştü ordan geldi aklıma bu ibişler. Thom Yorke bunlardaki Ronan Keating isimli dallama hakkında çeşitli kereler boşu boşuna kukla ve salak demedi. Akıllı adamın hali bir başka.

————————————

Bir dahaki sefere objektifin nerde olacağına hep beraber karar verin, öyle fotoğraf çektirin canlarım benim.

My Chemical Romance

Emo. Sokaklarda gördüğümüz özgüvensiz, sünepe, kaltaklığı maharet sanan tiplerin dinlediği, onların çoğalmasına yardım ve yataklık etmiş iğrenç ötesi bir grup. Marilyn Manson’ı da çok sevmememe rağmen yaptıkları müziğin Manson’ın kötü bir kopyası olması da içler acısı.

————————————

Yurtseven Kardeşler vs. Cradle of Filth

Cradle of Filth

Bir metre boyuyla dünyayı ele geçireceğini sanan satanik frontman Dani Filth önderliğinde müzik kariyerine devam eden grup şu an bir şatoda yaşamaktadır. İlk duyduğunuzda maytap geçtiğimi sanıyor olsanız da bu olay tamamen gerçek. Bunlar bir ara sapıtık gore film falan çekmeye çalıştılar. Bir arkadaş (ekolü) sayesinde izlemek zorunda kaldığım filmde aklımda kalan tek şey kopan insan uzuvlarıydı (meme, bacak, böbrek, dalak). Velhasıl kelam: görüldüğü yerde uzaklaşın, tek yakalarsanız dalın bu ipnetorlara. Bunu hakediyorlar.

Author: Anıl Okay

Share This Post On

2 Comments

  1. her yerde okuyamıyoruz bu tür yorumları harika devam :D

  2. Çok hoşuma gitti ya, hala sırıtıyorum, bu listelere devam!

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir