Durak

Tramvay Durağı bir içerik blogudur. Önceleri “haftalık dergi” formatında yayınlanması düşünülse de gerek üyelerimizin planlı ve düzenli bir hayatı kaldıramaması, gerekse bizim kodlama vs.. konuları ile detaylı biçimde uğraşamayacak olmamızdan ötürü sürekli güncellenen blog olmasına karar verilmiştir. Böylece sayfaya her gelişinizde yeni bir yazı görme şansınız olacaktır, siz daha çok geldikçe bizim de yazma şevkimiz o derece artacaktır.

Üyelik sistemi vardır ve blogumuz üyeliğe açıktır, ilk üyelerimiz bir çeşit onay kurulu gibi yazıları okuyacak ve yeni gelenin hücre içerisine alınıp alınmayacağını belirleyecektir. Ana kadromuz on yazardan oluşmaktadır, aktif olabilecek ve aklında bir şeyleri tutmayı sevmeyen insanları aramızda görmek istiyoruz, bunun için Kayıt Ol bağlantısını kullanabilirler.

Tramvay Durağı olarak belirli bir ortak görüşe sahip değiliz ve herhangi bir kuruluşu temsil etmiyoruz, yazdıklarımızda herhangi bir ortak görüş ya da iddia söz konusu değildir. Yazılanlar, yazarın kendi görüşleridir. Özellikler filmler konusunda zaman zaman filmin gidişatına yönelik açıklayıcı yazılara rastlayabilirsiniz, eğer bu tip yazılar filmden aldığınız keyfi düşürüyorsa ilgili yazıyı filmden sonra okumanızı öneririz.

Üye alımında plansekans yazarlarına tanınacak bir öncelik söz konusudur. İçerik plansekans ile beraber ilerleyebilir, sinema yazılarımızın bir bölümünü de Sinemadan Çıkmış İnsan isimli blogumuzda görebilirsiniz.

Her türlü dilek, şikayet ve önerileriniz için İletişim sayfamızda bulunan bilgileri kullanabilirsiniz, teşekkür ederiz.