Doğan Hızlan’ın Konuğu Yekta Kopan

Doğan Hızlan edebiyat buluşmalarında yeni konuklar ağırlamaya devam ediyor. Yekta Kopan bizim neslin tanıdığı, kendini yakın hissettiği ve dinlerken zorlanmadığı bir isim. Yeni öykü kitabı üzerinden genel bir edebiyat sohbeti olacaktır. Bir aksilik olmazsa katılacağım ve genel izlenimlerimi yazarım. Etkinlik bülteni şu şekilde.

15 Aralık Çarşamba · 20:00 – 21:30

Salon’da Doğan Hızlan’la edebiyat buluşmaları devam ediyor. Her ay farklı konuklarla farklı konuların tartışıldığı etkinliğin bu ayki konuğu Yekta Kopan olacak. Doğan Hızlan ve Yekta Kopan, yazarın geçtiğimiz günlerde 2010 Milliyet Haldun Taner Öykü Ödülü’ne layık görülen Bir de Baktım Yoksun adlı kitabını, edebi kimliğini ve kitaplarını konuşacaklar. Can Yayınları’ndan çıkan Bir de Baktım Yoksun adını taşıyan öykü kitabı edebiyat ile oyunu buluşturması, bunu kendine özgü bir kurgu içinde ortaya çıkarması ve dile gösterdiği özen nedeniyle ödüle değer bulunmuştu.

Etkinlik ücretsizdir, katılım için rezervasyon gerekmektedir; pazarlama@iksv.org adresine bir e-posta yollayarak kayıt olmanızı rica ederiz.

Not: Etkinlik bülteninden alıntıdır.

Author: Burak Kartal

Share This Post On

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir